Zacznę od tego, że mam w przeglądarce zainstalowaną wtyczkę, która zlicza mi ile czasu spędzam na danych stronach internetowych. Na pierwszym miejscu jest YouTube, z dzienną średnią 48 minut.

Często staram się oglądać wartościowe materiały, ale czasem zdarzy mi się też oglądać jakieś głupoty :c. Na YouTube można się nauczyć wielu rzeczy. Można poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Sprawdź jakie kanały najczęściej oglądam i, z których się uczę.

Charisma On Coomand

Zagraniczny kanał mówiący o charyźmie, o tym jak lepiej prowadzić konwersacje, oraz jak wyhodować jaja. Temu kanałowi zawdzięczam w pewnym stopniu zwiększenie mojej pewności siebie, oraz podszkolenie mnie w mowie ciała. Dla osób, które dopiero zaczynają szeroko rozumiany rozwój osobisty, ten kanał będzie świetny

Miroburn (Mirek Burnejko)

Mireczka oglądam od prawie 4 lat. Jestem jego fanem i muszę przyznać, że chłopak zarobił już na mnie sporo, ponieważ kupiłem u niego parę kursów, dzięki którym jestem tu gdzie jestem. Kim jest Mirek? Jest tak niesamowity, że trudno go określić. Podejrzewam, że sam nie wie jak siebie nazwać. Jestem mu bardzo wdzięczny za to jak dużo daje innym za darmo, oraz jak bardzo stara się zmienić przyszłość edukacji. Mirek prowadził daily vloga, na którym pokazał przygodę jak od zwykłego chłopaka na etacie stał się właścicielem około 4 firm. Pokazuje wszystko krok po kroku.

Rafał Mazur

Rafał Mazur, znany jako Zen Jaskiniowca pomógł mi w ustaleniu mojego mind setu. Rafał nie motywuje, nie jest couchem. Rafał jest kimś innym. Kimś lepszym. Oglądając jego filmik, lub słuchając podcastu Zen Jaskiniowca, czujesz konkretne chęci do robienia tego co trzeba zrobić. Polecam mocno kurs bezwstyd, który można kupić u niego w sklepie.

Casey Neistat

Lubię montować filmiki. W dużym stopniu materiały Casey’ego mnie do tego zachęciły. Casey to dosyć popularny vloger z USA, który prowadził daily filmiki. Zapewniał połączenie rozrywki, oraz wiedzy. W trakcie pisania tego artykułu jestem w trakcie oglądania jego serii 368 😉

Veritasium

Na ten kanał wchodzę, kiedy chcę obejrzeć filmiki, które mnie w jakiś sposób rozwiną jeśli chodzi o wiedzę i naukę o świecie. Różne ciekawe eksperymenty, po których czasem opada mi szczena.

WWWLOSY.PL

Jestem sporym fanem dbania o włosy. Staram się dzielić z Tobą swoją wiedzą, jednak jest większy i lepszy od mojego kanał, który szczerze Ci polecam. Sporo wiedzy czerpie właśnie z kanału wwwlosy.pl

Dołącz do grupy Zadbani Mężczyźni na Facebooku