Jak określić kształt twarzy

Pamiętam, że jak byłem młodszy i chodziłem do fryzjera, to nigdy nie wiedziałem jak chcę być ścięty. Z jednej strony bałem się zmian, a z drugiej nawet nie wiedziałem co do mnie pasuje.

Kończyło się na tym, że fryzjer mi ścinał maszynką włosy na jednej długości. Bez cieniowania, ani bez klasycznego “góra długa, boki krótkie”.

Nie ma w tym nic złego. To był mój świadomy wybór. Zdecydowanie głupi…
Dlaczego? Ponieważ w krótkich włosach wyglądałem jak jakieś 4/10 i żadna dziewczyna nie zwracała na mnie uwagi.

Dobrze dobrana fryzura doda Ci 2 punkty atrakcyjności! Dlatego tak kluczowe jest dowiedzieć się jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Widziałeś kiedyś posty “Jaka fryzura do mnie pasuje”?

Te posty nawiązują właśnie do kształtu twarzy. Zadając takie pytanie pytasz o to jaka fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy. Jeżeli nie wiesz jaki jest Twój kształt twarzy, możesz popełnić trochę błędów.

Błędy w dobieraniu fryzur.

Często oglądając filmiki w internetach znajdujemy osoby, których fryzura nam się podoba. Problem pojawia się, kiedy ta osoba wygląda 180 stopni inaczej niż my. Przykładowo spodoba Ci się buzz cut, ale ta fryzura w przypadku okrągłej twarzy wygląda słabo. Jeśli masz okrągły kształt twarzy, to spróbuj czegoś z długą górą.

Jak określić kształt twarzy

Jak się dowiedzieć jaki jest mój kształt twarzy?

Nieskromnie powiem, że jestem autorem najlepszego poradnika w Polsce na ten temat. PDF, którego stworzyłem, pozwoli Ci lepiej zadbać o Twoje włosy. Podpowie Ci też, jaka fryzura jest dla Ciebie najlepsza

Zapisz się na listę mailową i pobierz darmowego PDF'a

Poczekaj chwilę

Dołączyłeś do listy mailowej. Wkrótce otrzymasz maila z PDFem. Sprawdź swoją skrzynkę.


Co warto wiedzieć o włosach?

Zadbane włosy, to włosy które się dobrze układają i ładnie wyglądają. Przetłuszczone i suche włosy nigdy nie będą modne. Dokładnie tak samo jak łupież. Najczęściej potrzeba spędzić trochę czas na porzuceniu złych nawyków. Często wydaje się nam, że dbanie o włosy wydaje się być zbyt kobiece. To jest pierwszy nawyk, który powinieneś porzucić.

O kolejnych błędach dowiesz się więcej w PDFie, który mówi o tym jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy.