Moim zdaniem to nie warto ze mną współpracować. Nie warto współpracować jeśli masz produkt, który nie trafia do mojej grupy docelowej (szanuję Twoje pieniądze, oraz mój czas).

Przede wszystkim nagrywam dla młodych chłopaków. Osoby, które mnie oglądają są podobnie do mnie samego, dlatego jeśli produkt mi się nie spodoba, to nie będę tego produktu promował.

Moi odbiorcy wiedzą, że jak się dzielę produktami to tylko dlatego, że szczerze je polecam. To jest dla mnie najważniejsze podczas współpracy.

Jeśli uważają Państwo, że Wasz produkt jest odpowiedni dla mężczyzn w wieku 18-27 lat, to znaczy, że odpowiednio trafi on w mój target.

Co oferuję?

Przede wszystkim dobrze się czuję prze kamerą. Dlatego w przypadku współpracy najlepiej czuję się przedstawiając i sprzedając Państwa produkt na YouTube. Oznacza to również, że wspomnę o produktach na Instagramie, oraz wrzucę z nimi post.

Kontakt W Sprawie Współpracy

Proszę o kontakt na maila admin@hardman.pl. Na wiadomości odpowiadam w ciągu 48h.

Cennik

Mam świadomość, że jestem dopiero na początku swojej przygody z blogowanie i prowadzeniem kanału na YouTube, dlatego nie mam jeszcze narzuconego cennika i do każdej oferty podchodzę indywidualnie.