Obrazek z napisaem kobiety tego nienawidzą

Panowie
W naszym stylu jest zawsze coś do poprawy. Szukając znajdziemy błędy modowe, lub coś co chcielibyśmy polepszyć żeby wyglądać jeszcze atrakcyjniej. Często wspominam, że diabeł tkwi w szczegółach, w tym artykule to widać bardzo dobrze. Te błędy są często widziane nawet wśród mężczyzn, którzy mają wyczucie stylu. Zwróć uwagę czy nie popełniasz któregoś z tych błędów w swojej stylówce. Jeżeli nie chcesz być źle postrzegany przez kobiety, nie powinieneś popełniać poniższych błędów. Jakie są te częste błędy modowe przystojniaków?

Mają przepakowane kieszenie

Kto z mas tego nie widział? Przepchany portfel uwypukla kieszeń w okropny sposób. Czasem nam nie starcza kieszeni w spodniach. Telefon + portfel + klucze + kluczyki do samochodu + papierosy. I to wszystko ma się zmieścić do kieszeni? Wiele osób odnajduje rozwiązanie w nerkach. Mnie osobiście się nie podobają i nie odnalazłem dla nich miejsca w swoim stylu. Ogólnie nie mam problemu z wypchanymi kieszeniami, bo mam cienki portfel, a papierosów nie pale. Dobrym rozwiązaniem jest też kupno kurtki z wewnętrznymi kieszeni. Przyda Ci się też cienki portfel, mały case na telefon i włączona opcja płatności telefonem

Zdjęcie przedstawiające przepchane kieszenie

Kurtka nachodzi na zegarek

Panowie. Zegarek jest częścią naszej stylizacji. Wielu z nas przed ważnym wyjście stara się dobrać odpowiedni zegarek do stylizacji i okazji. Dobierają pasek do spodni pod kolor bransolety w zegarku. Wszystko to na darmo, gdy chowamy nasz zegarek pod rękawem kurtki. Prostym rozwiązaniem jest podwinięcie w miarę możliwości końcówki kurtki, tak żeby nasz styl był kompletny.

Skarpetki wystają z buta

Krótka lekcja. Lato = stopki lub skarpetki, które w ogóle nie wystają z buta. Jeżeli masz długie spodnie, skarpetki powinny być w kolorze zbliżonym do wnętrza buta. Dobrze wiem, że teraz jest moda na skarpetki. Sam biorę w tym czynny udział. Nie zapominajmy jednak o tym, że naszym zadaniem jest zawsze wyglądać jak najlepiej.

Wymięty kołnierzyk

To się tyczy koszul eleganckich, casualowych, oraz koszulek polo. Podczas prasowania przyciśnij żelazko, aby struktura koszuli ułożyła się w odpowiedni sposób. Często widzę, że mężczyźni mają ładnie wyprasowaną całą koszulę, oprócz tego jednego szczegółu.

Błędne podciąganie rękawów

Parokrotnie wspominałem na blogu, że podciągnięte rękawy są nieziemskie! Brzmi jak coś superhipermega prostego . Niestety często widzę o mężczyzn, którzy się dobrze prezentują błędne podciąganie.

Za dużo akcesori

Jestem fanem akcesori na ręce. Bransoletki, rzemyki, koraliki, i zegarki. Ale Panowie… Co za dużo to niezdrowo. Jest różnica pomiędzy chłopakiem, który przeczytał, że powinien nosić akcesoria, a chłopakiem, który rozumie w jaki sposób dobierać odpowiednie akcesoria. 2 – 3 bransoletki na jednej ręce (3 to często za dużo), a na drugiej ręce zegarek. Możesz dorzucić 2 pierścionki.

Panowie, dbanie o swój styl, to nie jest coś, co zrobimy w parę dni. Za parę lat będziemy się śmiać z tego, jak wyglądamy teraz. Tak samo ty się śmiejesz z tego, jak się ubierałeś 5 lat temu. To dobry znak. Oznacza to, że się zmieniasz, i starasz.

Facebook Hardman.pl

Obrazek przestawia mezczyzne ktory dba o siebie
Obrazek z napisalem "Najwięszke błędy modowe nastalatków"