blogi o tematyce mody męskiej

Kiedy powoli poznawałem świat mody oglądałem głównie zagraniczne kanały. W tamtym czasie mogliśmy tylko pomarzyć o jakimś kanale, który wskazałby nam co jest modne.

Na całe szczęście sytuacja się diametralnie zmieniła i są kanały, które pomogą nam ubrać się odpowiednio do sytuacji, oraz zainspirują nas w stylizacjach na nadchodzące lato.

Poniżej znajdziesz listę pięciu kanałów, które moim zdaniem zdecydowanie warto zaobserwować. Dorzuciłem też specjalnie mały bonus od siebie ;). Lista osób/ grup jest sporządzona w kolejności alfabetycznej.

Czas Gentlemanów czyli Łukasz Kielban i jego kanał odsłaniający przed nami sekrety świata mężczyzn z klasą. Na kanale Łukasza obejrzysz materiały dotyczące odpowiednich manier, lub zasad którymi gentleman powinien się kierować. Jak nikt wytłumaczy golenie brzytwą lub czyszczenie naszych skórzanych butów. Łukasz i jego społeczność gentlemanów regularnie odbywają spotkania.

Dandysi to kanał, na który czekaliśmy. Czwórka przyjaciół prowadzi z przymrużeniem oka kanał o szeroko pojętej modzie męskiej, ale nie mają problemu w tym, że czasem też coś zarapować. Jakość ich filmików, oraz sposób ich nagrywania jest niesamowity. To na ich kanał wejdziesz kiedy będziesz szukał własnego stylu. Mają świetną grupę na Facebooku, do której dołączył nawet kandydat na prezydenta ;). Ogromnym plusem jest to, że dandysi poruszają też tematy samorozwoju.

Kanał Dawida nie jest tak ogromny jak jego blog, który prowadzi już piąty rok. Różnorodność tematów na jego stronie sprawia, że każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Temat damsko- męskie, typowo lifestylowe, modowe a także dotyczące siłowni. Dawid na swoim kanale YouTube porusza głównie tematy włosów. Dawid nie pije alkoholu #pdk

Zaryzykuję stwierdzeniem, że gdyby nie Łukasz, to w Polsce wciąż popularna by była fryzura “na jeża”. Dzięki Łukaszowi dobierzemy odpowiednią fryzurę do naszego typu twarzy, a później dzięki filmikom na jego kanale nauczymy się jak ją układać. Nie bez powodu jego filmiki zostały obejrzane ponad 11 milionów razy. Wchodząc na kanał Łukasza, znajdziesz też sporo materiałów dotyczących mody męskiej. Jeśli to dla Ciebie mało, to jego blog aż pęka w szwach od wpisów na tematy włosów i ubrań.


Oglądając kanał Zofii, zdobędziesz informacje na temat mody męskiej, ale kobiecym okiem. Zofia jest prywatną stylistką i dzieli się z nami inspiracjami na stylizacje męskie. Na jej kanale znajdują się też filmiki dla kobiet, ale to absolutnie nie oznacza, że część dla mężczyzn jest zaniedbywana. Warto zajrzeć do Zofii, ponieważ często może nam się przydać kobieca ręka przy wyborze ubrań.

BONUS

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Michała i jego bloga. Dlaczego traktuję go jako bonus? Otóż dlatego, że w zestawieniu są Youtuberzy, a Michał działa głównie na swoim blogu. Tak dobrze mu idzie pisanie, że aż napisał własną książkę. Michał na swoim blogu często pokazuje jak dobierać ubrania i nie boi się eksperymentować. Autor jest fanem Polskich firm o czym często wspomina. Ogromny plus za to. Jego wieloletnie doświadczenie zdecydowanie przyda się podczas kupowania kolejnych ubrań do kolekcji.

Każdy z tych kanałów będzie odpowiedni dla osób w różnym wieku. Powyższe kanały mają swój własny charakter budowany przez lata, dzięki czemu trafiają w serca swoich odbiorców.

Uważasz, że kogoś brakuje w tym zestawieniu? Koniecznie daj znać, którą osobę już wcześniej obserwowałeś.

Pomysły na fryzury podczas zapuszczania włosów

Mam na imię Radosław i od tego roku prowadzę kanał na YouTube o tematyce męskiej. Skupiam się na pielęgnacji, modzie i włosach. Moim celem jest zachęcić mężczyzn do dbania o siebie, oraz poinformowanie ich, że wcale nie jest to niemęskie.
Dbanie o siebie jest męskie